Fotografia Wnętrz i Nieruchomości

OFERTA

PAKIET BASIC

Liczba zdjęc: do 10

350 zł

PAKIET STANDARD

Liczba zdjęc: do 20

600 zł

PAKIET PREMIUM

Liczba zdjęc: do 40

1000 zł

VEGA STUDIO

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I
NIERUCHOMOŚCI

Zdjęcia wnętrz i nieruchomośći są wykonywane z najwyższą starannością, gdyż detal i szczegół w tego typu fotografiach odgrywa szczególnie ważną rolę. Wykonywane przez nas zdjęcia są także poddawane kompleksowej obróbce w programach graficznych, dzięki czemu zdjęcie osiąga zamierzony efekt wizualny.

Cieszymy się z naszej pracy w każdym projekcie fotograficznym. Motywuje nas połączenie światła, przestrzeni, dekoracji i architektury, które charakteryzuje i nadaje osobowość każdemu miejscu. Niezależnie od tego, czy jest to fotografia mieszkaniowa, dekoracja, aranżacja wnętrz, dom, mieszkanie czy dom prywatny, każdy projekt jest okazją do pełnego wykorzystania przestrzeni i podjęcia wyzwania, by odzwierciedlić jej najlepszą wersję.

Tworzymy estetyczne i dobrze skomponowane obrazy, które ilustrują i podkreślają piękno każdego miejsca. Dzięki pracy, jaką wykonujemy przy produkcji, oświetleniu, fotografowaniu i rozwoju, tworzymy efektowne i prawdziwe obrazy architektury wnętrz, które przykuwają uwagę tych, którzy je widzą.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

KONTAKT

Vega Studio

Tel. +48  511 579 346

Email: info@vegastudio.pl

ul. Zaruby 9,  02-796 Warszawa

godziny otwarcia

Pon. –  Pt.    09:00 – 19:00

Sob. – Niedz. 10:00 – 14:00

SOCIAL MEDIA